search
Home > Chicago services > Chicago computer

Posted: Saturday, January 13, 2018 8:24 PM

Reply

Sulu Computers a náš tým přichází s novou nabídkou služeb. Naše firma nabízí profesionální stěhování kancelari. Do toho patří počítače, servery, tiskarny a jiné IT zařízení, kabeláž atd. A instalace domácí kanceláře. Pokud se stěhujete do nového umístění, budujete nebo predelavate novou kancelář nebo jen potřebujete zajistit a nastavit vaši domácí kancelář? Nečekejte a zavolejte profesionály, my to udelame pro vás a vy nemusite neztrácet čas.

Kontaktujte nás!!!!

Děláme stehovani a kompletaci v novem umisteni vcetne kabelaze pro pocitace a servery, zavesujeme televize a monitory a skryvame kabely z oci, kabelaze, zabezpeceni.

Nemusíte přijít k nam. My přijedeme k vám. Naše společnost nabízí „on site“ služby u zakaznika a moznost vyzvednuti/odvozu.

Více o nás na naší google stránce https://plus.google.com/+SuluComputersWestmont nebo nás můžete kontaktovat na telefonu 708-949-9258 a na emailu: sulucomputers@gmail.com

60559    google map | yahoo map

• Location: Chicago, IL

• Post ID: 57670863 chicago
chicago.backpage.com is an interactive computer service that enables access by multiple users and should not be treated as the publisher or speaker of any information provided by another information content provider. © 2018 backpage.com